Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünler pazar günleri hariç 24 saat içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü resmi bir kimlik ibraz ederek imza karşılığında kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslim adresinde bulunmadığınız takdirde satın almış olduğunuz ürün, sipariş adresinde bulunan kişi veya kişilere resimli kimlik ibrazı ve imzasını aldıktan sonra teslim edilmektedir.

Olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklı durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

www.tuzlambadiyari.com müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve tüketici haklarını korumaktadır. Satın aldığınız ürünle ilgili memnuniyetsizlik veya sevkiyat sırasında karşılaşabileceğiniz olumsuzlukları tarafımıza ilettiğiniz taktirde titizlikle incelenip çözüme kavuşturulacaktır.

İade Koşulları

www.tuzlambadiyari.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri 7 (yedi) gün içerisinde Sürat Kargo ile karşıdan ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. İade edilecek ürün eksiksiz ve hasarsız olarak kutu içeriğinin tamamının tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün faturasının da gönderilmesi gerekmektedir.

İade Adresi

Cumhuriyet Mahallesi Belediye Caddesi Zafer İşhanı No : 407 Merkez / Çankırı

Tel : 0553 844 18 01